Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Sakaryalı gençlere müjde


Sakarya’daki ilçelerde Gençlik Merkezleri ve Kamp Merkezlerini izleyen Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, “Sakarya’da bir gence ulaşma yolunda çok güzel gelişmeler olacak” dedi.

İnceleme

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, Sakarya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlçelerde açılması planlanan Gençlik Merkezleri ve Kamp Merkezleri yerlerini inceleyen Ulusan’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, İlçe ve Şube Müdürleri eşlik etti. Tuncay Ulusan; Hendek, Akyazı ve Serdivan ‘da açılması planlanan ve bakım onarım yapılması gereken Gençlik Merkezlerini inceleyerek, yöneticilerden bilgi aldı.

İlçelere ziyaret

Gençlik ve Spor Uzman Yardımcısı Serdar Tezcan, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Çangır ve diğer müdürler ile birlikte Geyve, Pamukova, Söğütlü, Karasu, Kocaali ve Kaynarca’da Gençlik Merkezi olarak yapılması planlanan tesisleri gezerek,  Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan’a bilgiler verdi.

Tesislerde yenileme

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya’ya yeni Gençlik Merkezleri kazandırmak için çaba sarf eden Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan’a teşekkür etti.  Tuncay Ulusan sosyal medya hesabından gençlere verdiği müjdesinde, “Bugün günlerden Sakarya. O bir gence ulaşma yolunda çok güzel gelişmeler olacak. Çok yakında. Teşekkürler Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Adapazarı Gençlik ve Serdivan Gençlik Merkezi” ifadelerini kullandı.

12 Haziran 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 630 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU