Günün Tarihi:10 Temmuz 2020

Onlar hayvan dostu


Adapazarı SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından sokak hayvanlarının mama, su, sevgi ve bakım ihtiyaçları karşılandı.

Farkındalık

Adapazarı SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Taner Gökkuşu, Selinay Güner, Zuhal Yaşar ve öğretmenleri Aydan Ayşe Akova, Adil Düzgün ve Ali Şahan sokak hayvanları için farkındalık etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile ilgili yapılan açıklamada, “Sosyal medyada ya da çevremizde gördüğümüz vahşet tabirinin bile az kaldığı görüntüler biz insanlar tarafından gerçekleştirilmekte. Halbuki iyi niyet şefkat sevgi örneği bir yaşam sürmemiz öğütlenmez mi? “

Mama ve su

Açıklamanın devamında, “İyiliğin ve sevginin karşılık almadan yapılması gereken bir eylem olduğunu kendi vicdanımıza kabul ettirmenin zamanı geldi. Bir kap su, bir parça ekmek ve sevgi dolu gülümseyişle başka bir dünyaya bir kapı aralamak ruhumuzu dinlendirir. Hiçbir şey yapamıyorsak en azından bu sıcak yaz günlerinde bir ağaç dibine, bir duvar kenarına bir taş su, bir parça ekmek bırakalım. Haydi, hep birlikte bu küçük sevimli dilsiz dostlarımıza yardım elimizi uzatalım” denildi.  Sakarya Adapazarı SATSO mesleki ve teknik Anadolu Lisesi öğrencileri öğretmenleri ile birlikte sokak köpeklerinin mama, su, sevgi ve bakım ihtiyaçları karşıladı.

13 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 473 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU