Günün Tarihi:24 Şubat 2020

Geyve Anadolu’da mezuniyet


Geyve Anadolu Lisesi 12nci sınıf öğrencileri muhteşem bir törenle mezun oldu.

Kepler atıldı

Geyve Anadolu Lisesi  bir mezuniyet coşkusuna daha ev sahipliği yaptı. Geyve Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencileri düzenlenen mezuniyet töreniyle dört yıl eğitim gördükleri liselerine veda ederken, yeni bir hayata da adım attı.  Geyve Anadolu Lisesi bahçesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan mezuniyet programında aynı anda keplerini havaya atan öğrenciler, mezun olmanın sevincini ve coşkusunu hep birlikte yaşadı.

Uğurladık

Mezuniyet programına; Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan,  İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit,  Geyve MYO Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel, okul müdürleri, kurum amirleri ile öğretmenler, mezun olan öğrenciler ve veliler katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ahmet Akkuş, “Bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Toplum ve ulusların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizimde geleceğimiz ve güvencemiz sizlersiniz. İnanıyorum ki sizler bu umutları ve güveni boşa çıkarmayacak, ülkemizi çağdaş uygarlık düzenine çıkaracaksınız. Sizleri mezun olarak görmek bizleri çok mutlu ediyor. Ama bizleri daha da mutlu edecek şey ileride sizleri öncelikle iyi bir insan ve iyi bir iş sahibi olarak görmektir. Sizlere bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum.”

Başarı dilediler

Müdür Doğan, “Artık üniversite hayatına başlayacak öğrenciler araştıran, okuyan, vatanını seven bireyler olarak, her yerde sevgiyi ve saygıyı yüceltmeleri gerekiyor.  Mezun olan tüm öğrencilere üniversite giriş sınavında başarılar dilerim” dedi. Kaymakam Memiş, “Mezun olacak olan öğrencilerimizin bu güzel mezuniyet törenleri bizleri sevindirmiştir. Öğrencilerimizin girecekleri üniversite sınavında başarılı olacaklarına inanıyorum. Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki üniversite hayatların da başarılar diliyorum.”

Ödüller

Okul birincisi  Fatma Nur Güler ile Avrupa Boks Şampiyonu Ece Sude Ediz’in plaket ve mezuniyet belgesini Kaymakam Memiş, okul ikincisi Cansu Özmen’in plaket ve mezuniyet belgesini Müdür Mehmet Doğan, okul üçüncüsü Hilal Karadağ’ın plaket ve mezuniyet belgesi de MYO Müdürü Akyel verdi.

16 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 412 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU