Günün Tarihi:17 Mayıs 2022

Taraklı’da Gündüz güven tazeledi


Taraklı Muhtarlar Derneği Olağan Kongresi'nde, Harun Günüz yeniden başkan seçildi.

Yönetim

Derneğin toplantı salonunda yapılan genel kurulda; Divan Başkanlığına Alaattin Yılmaz getirildi. Kurulda raporların ibrasının ardından yapılan seçimde başkanlığa yeniden Harun Gündüz seçilirken, Başkan yardımcılığına Hüseyin Nail Çelikkan, Genel Sekreterliğe Mustafa Çiğdem, Saymalığa Muharrem Toprak, Sayman üyeliğe de Seyhan Bozkurt, Mehmet Sanlı ve Ali Cengiz getirildi. Harun Gündüz seçim sonrası tüm muhtarlara teşekkür etti.

 Liste

Yönetim Kurulu (Yedek) Ekrem Karabıyıkoğlu, Naci Şirin, Şenol Çamdibi, Cevat Akbal, Sadi Güneş, Rahmi Doğan, Selami Öztürk seçilirken; Denetleme Kuruluna (Asil) İsmail Topuz, İzzet Toprak, Muhammet Aygün; Denetleme Kurulu (Yedek) İshak Karaoğlu, İsmail Örs, Hüseyin Derici seçildi. Federasyon Üst Kurul Delegeliğine Harun Gündüz, H. Nail Çelikkan, Mustafa Çiğdem, Seyhan Bozkurt, Hüseyin Canbazoğlu, Mehmet Sanlı, Yunus Gürel, Muzaffer Çakır ve Ali Cengiz getirildi. 

17 Haziran 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 589 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU