Günün Tarihi:27 Eylül 2020

Genç Atölye başlıyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından bu yıl 4.sü gerçekleştirilecek olan Genç Atölye için kayıtlar başladı.

Kayıtlar yapılacak

Yapılan açıklamada, “14-21 yaş aralığındaki gençlere yönelik 6 hafta sürecek Genç Atölye 1 Temmuz ile 9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvurular ise 27 Haziran Perşembe günü tamamlanacak. Gençler, çakışmaması koşuluyla 3 farklı branşa kayıt yaptırabilecek. Devamlılık şartının arandığı Genç Atölye ile ilgili görüş ve öneriler kultur.sanat@sakarya.bel.tr e-posta adresine iletilebilecek. Başvuruların www.sakarya.bel.tr üzerinden yapıldığı atölye dersleri Tarihi Alicanlar Konağı (Eski Reji Sokağı)’nda ve çeşitli mekanlarda olacak. Edebiyata, sinemaya, tarihe, doğaya, sanata ilgi duyan tüm gençlerimizi Genç Atölye’yle buluşmaya davet ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Genç Atölye branşları

1-Münazara Atölyesi / Pazartesi                   

2-Genç Gezgin Atölyesi / Salı                      

3-Düşünce ve Gelişim Atölyesi / Salı

4-Kitap Kritik Atölyesi / Çarşamba              

5-Şehir ve Tarih Atölyesi / Perşembe

6-Edebiyat ve Sinema Atölyesi / Perşembe  

7-Doğaçlama Atölyesi / Cuma                     

8-Geleneksel Sanatlar Atölyesi

(Hat / Perşembe, Tezhip / Salı, Minyatür / Çarşamba, Çini / Perşembe, Ebru / Salı, Çarşamba, Kaligrafi / Çarşamba, Çamur Şekillendirme / Perşembe, Cuma, Kâğıt Yapımı / Çarşamba)

18 Haziran 2019 , Salı Bu haber toplam 479 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU