Günün Tarihi:27 Şubat 2020

Kırkpınar’da yogaya davet


PranaYOGA ailesi tarafından “Uluslararası Yoga Günü” etkinliği kapsamında birlik ve beraberliğin gücünü yoğa bilen bilmeyen herkesle paylaşmak için Kırkpınar’da düzenlenen etkinliğe Sakaryalılar davet edildi.

21 Haziran Cuma günü saat 16.30-20.00 arasından Sapanca Maja Kırkpınar’da ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe Sakaryalılar davet edildi.  PranaYOGA okulu kurucusu Nejla Ceylan Özveren, “Aslında bizler sadece bir günü kutlamıyoruz, insan zihnini, barış ve uyum içerisinde dengeleyerek şimdide ve gelecekte  zihinsel süreçleri huzurlu nesillerin devamı için de çabalıyoruz. Dünya Yoga Günü içsel farkındalığı arttırmayı hedefleyerek kutlanan özel bir gündür. Yoga, insana erdemlerin uyanışıyla birlikte önce kişinin kendisine derin bir anlayış geliştirmesini sağlarken diğer canlılar ve doğa ile de kopardığı bağlarını yeniden inşa etmenin yolunu gösterir.  Dünya Yoga Günü vesilesiyle de bedensel iyiliği arttıran, zihni rahatlatan, ruhu besleyen çok yönlü bir sistem olan yoga pratiği ile tanışmak isteyen, merak eden, deneyimli ve deneyimsiz herkesi bu etkinliğimize bekleriz” dedi.

 

18 Haziran 2019 , Salı Bu haber toplam 356 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU