Günün Tarihi:23 Ocak 2021

FUTBOL OKULU STARTI ALDI


Adapazarı Belediyesinin düzenlediği ücretsiz futbol okulu çalışmaları geçtiğimiz gün başladı

320 sporcu sahada
Karaman Spor Kompleksi önceki gün en dolu günlerinden birini yaşadı. Adapazarı Belediyesinin yaz sezonunun gelmesiyle birlikte düzenlediği ücretsiz futbol okulu çalışmaları, 320 sporcu ve ailelerinin katılımıyla başladı. 6-13 yaş grubundaki futbolcu adaylarının yer aldığı çalışmalar, pazartesi ve Perşembe günleri 17.00 ile 19.00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

Işıksu’dan net mesaj
Büyük ilgi gören açılış töreninde küçükler ile yakıdan ilgilenen Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ailelere hitaben yaptığı konuşmada önemli konulara değindi. Işıksu;  “320 öğrencimiz burada, çok güzel bir ilgi var. Bizlere güvenen ve okulumuza teveccüh gösteren siz ailelerimize teşekkür ediyorum. Adapazarı’mızı çok seviyoruz ve çocuklarımızın her alanda daha nitelikli ve eğitimli olmaları için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Spora ve sporcuya destek vermeyi sürdüreceğiz. Geleceğin yıldızları inşallah bu okulda ve emin ellerde yetişecek” ifadelerini kullandı.

Küçüklerle yakından ilgilendiler
Görkemli açılış töreninde yer alan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, sporcularla yakından ilgilenerek başarı dileklerinde bulundular.  

Antrenörler
göreve hazır
Adapazarı Belediyesinin açtığı ücretsiz yaz futbol okulunda üç Antrenör görev yapacak. İlk çalışmada hazır bulunan Özer Engin, Soner Uzunoğlu ve Nizamettin Metin, gün sayısının önümüzdeki günlerde artacağını kaydettiler. Antrenörler amaçlarının hem ahlaklı bireyleri yetiştirmek, hem de Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak olduğunu söylediler. 

20 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 487 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU