Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Eker deposunu açtı


Süt ve süt ürünleri konusunda Türkiye’nin sayılı markalarından olan Eker 34. Dağıtım Bölge Müdürlüğü’nü Keresteciler Sanayi Sitesi’nde açtı.

Süt ürünleri

Süt ve süt ürünleri konusunda 42 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, Türkiye’nin tamamına ulaşma hedefi ile her geçen gün büyüyor. Ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından faydalanan Eker, Türkiye’deki 34. Dağıtım Bölge Müdürlüğü’nü Sakarya’da açtı.

Açılış yapıldı

Keresteciler Sanayi Sitesi içerisinde yer alan Dağıtım Bölge Müdürlüğü’nün açılış töreni önceki gün gerçekleştirildi. Sakarya Bölge Müdürü Aydın İnanç’ın ev sahipliği yaptığı açılışa Eker Firma Sahibi ve Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker’in yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı Hamit Can, Satış Direktörü Salim Soytürk ile firma yöneticileri, yetkilileri ve davetliler katıldı.

Hedef büyük

Açılış öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Eker Süt Ürünleri Sahibi Nevra Eker, “ Bugün bizim için çok önemli bir gün. Eker süt ürünleri olarak depolar açarak büyüyen bir kuruluşuz. Biz bundan önce Kocaeli’den Sakarya’ya hizmet veriyorduk artık buradan sağlayacağız. Bu bölgenin kısa bir süre içerisinde büyümesini diliyoruz. Bir yerde başarı varsa bunun ekiple olduğuna inanıyorum. Sakarya Bölgesi de bunun en güzel örneklerinden bir tanesi. Sakarya bölgesinde yaklaşık 250 ton satış yaparken önümüzdeki yıl bunu 500 tona çıkarmak istiyoruz” dedi.  Sakarya Bölge Müdürü Aydın İnanç da açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti. 

20 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 713 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU