Günün Tarihi:12 Temmuz 2020

Başkan’dan Akyurt’a geçmiş olsun


Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Meclis Başkan Vekili Mustafa Birincioğlu, Kaylar Mahallesi’nde evinde istirahat eden emekli Topçu Albay Vedat (İbrahim) Akyurt’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan beraberinde Meclis Başkan Vekili Mustafa Birincioğlu olduğu halde bir müddetten beri rahatsız olan ve İstanbul’dan tedavi gördükten sonra Kayalar Mahallesindeki evinde istirahat etmekte olan aslen Kuzuluk Şose Mahallesi’nden Emekli Topçu Albay Vedat (İbrahim) Akyurt’u ziyaret ederek kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. Akyurt, “Tedavim süresince beni ziyaret eden, telefonla geçmiş olsun dileklerini ileten tüm eş, dost, akraba, arkadaş ve tüm hemşerilerime teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda hastalıktan tamamen arınmış bir şekilde aralarında olacağıma olan inancımı muhafaza ediyorum” dedi.

Dua ediyorum

Soykan, “Askerlik görevini yaptığı süre içinde çok başarılı çalışmalara imzasını atan, emekliye ayrıldıktan sonra köşesine çekilip dinlenme yerine insanlara nasıl hizmet edebilirim düşüncesi ile siyaset başta olmak üzere birçok sosyal kurumlarda aktif görev alan çok sevdiğim, herkes tarafından da çok sevilen ve sayılan değerli büyüğüm ve hemşerim emekli Topçu Albay Vedat Akyurt’un rahatsızlığını ve İstanbul’da tedavi gördüğünü biliyordum. Tedavisi sonrası evine geldiğini öğrenir öğrenmez Meclis Başkan Vekilimiz Mustafa Birincioğlu ile birlikte kendisini ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kendisini çok iyi gördüm. İnşallah en kısa zamanda hastalığından kurtulur ve aramıza sağlıklı bir şekilde döner diye dua ediyorum.”

 

23 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 449 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU