Günün Tarihi:4 Ağustos 2020

Devamsızlığın ödülünü aldılar


Pamukova Ertaylan İlkokulu’nda ‘Ertaylana Devam Koşa Koşa, Emekler Gitmez Boşa" projesi kapsamında 14 öğrenciye ikişer bin liralık hediyeler düzenlenen çekilişle verildi.

Pamukova Ertaylan İlkokulu’nda 2018-2019 Eğitim- Öğretim dönemi boyunca devamsızlık yapmayan 14 öğrenciye ikişer bin liralık hediyeler, öğrenci velilerinin de katıldığı törened verildi. Ertaylan İlkokulu Müdürü Enver Kaya, proje için maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Pamukova Kaymakamı Recai Karal’a teşekkür etti. Öğrencilere verilen hediye çekilişine Kaymakamlık adına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Burak Baş ve Avukat Doğukan Erdem katıldı. Hediyeler öğrencilere kura ile verildikten sonra bu projenin gelecek yıl da yapılması için gerekli girişimlerde bulunacağı hatırlatılarak tüm velilere ve katılımcılara teşekkür edildi.

 

23 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 496 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU