Günün Tarihi:7 Mart 2021

Borsa’dan tam destek


Tarım ve hayvancılığın önemi hakkında açıklama yapan Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, “Tarım ve hayvancılığın gelişmesine yönelik belediyeler bünyesinde yapılacak tüm çalışmalarda üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Tam destek

STB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, tarım ve hayvancılığın öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını söyleyerek bir çağrıda bulundu. Borsa olarak tarım ve hayvancılık alanında yaptıkları çalışmalarda en büyük büyük paydaşlarının yerel yönetimler olduğuna dikkat çeken Başkan Adem Sarı, “Büyükşehir başta olmak üzere ilçe belediyelerimiz bünyesinde tarım ve hayvancılık alanında yapılan tüm girişimleri yakından takip ediyor, tam destek verdiğimizin bilinmesini istiyoruz” dedi.

Kalkınma

Başkan Sarı, “Belediyelerimizin kanunun öngördüğü şekilde tarım ve hayvancılığın kalkınması-desteklenmesi adına bir takım yükümlülükleri bulunuyor. Borsa olarak belediyelerimizin tarım ve hayvancılık alanda çalışmalarına katkı sunmak, destek vermek ve geliştirilmesi adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Sakarya ve ülke tarımının gelişmesi demek, üretim ve istihdamın artması demek, ekonomik kalkınma demektir. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

24 Haziran 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 429 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU