Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

SAMİB üyeleri eğitimde


Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB) üyelerine yönelik olarak düzenlenen “Yalın Üretim Teknikleri Eğitimi” Adamaksan Şirketi Eğitim Yöneticisi ve Başdanışmanı Tuncay Öz tarafından, dernek eğitim salonunda gerçekleştirildi.

Teşekkür

Açılışta yer alan SAMİB Yönetim Kurulu üyeleri, eğitime olan desteklerinden dolayı Adamaksan Yönetimine ve  eğitim programına katılan tüm üye firmaların temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, eğitim ihtiyaç analizi uyarınca kararlaştırılan eğitim faaliyetleri kapsamında çalışmalarının sürdürüleceğini ifade ettiler.

Eğitim

Verilen eğitimde; Yalın ne demek?  Yalın düşüncenin kökleri, temel amacı, temeli, değeri, değer akışı nedir? Mükemmel proses nasıl olmalı? Kayıpları oluşturan unsurlar, Yalın üretim felsefesi, yalın düşüncenin beş temel ilkesi, yalın üretim takımları, üretimin prensipleri, katma değeri olan ve olmayan aktiviteler, israflar ve nedenleri, yalın üretim sistemi, üretimin dengelenmesinin faydaları, dönüşüm ve kazanımlar, uygulama yaklaşımı ve desteği aktarıldı.

Başka konu

Soru ve cevaplar ile sonlandırılan eğitim sonunda yapılan “ Eğitim Faaliyeti Değerlendirmesinde” katılımcılar, eğitimin kendileri ve temsil ettikleri şirket için çok faydalı olduğunu ifade ettiler. Adamaksan tarafından bir sonraki programda  “Verimlilik Arttırma Teknikleri” konulu eğitim düzenlenecektir.

 

25 Haziran 2019 , Salı Bu haber toplam 1218 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU