Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Dualar Gökay için!


Akyazı’da 23 Haziran 2017 günü Kuzuluk Şose Mahallesi’ndeki havuza yüzmek için giren yaşları 14-17 arasında olan Gökay Yıldırımgeç, Davut Mert Kaliç ve Nurullah Ünlütürk elektrik akımına kapılarak hayatlarını kaybetmişlerdi. Gökay için ailesi ölümünün 3. yılında evlerinde Kuran-ı Kerim ve Mevlidi Şerif okuttu.

Gözyaşları dinmedi

Yıldırımgeç Ailesi’nin facianın ardından hiç dinmeyen gözyaşları çocuklarının ölümünün 3.yılında da sel gibi aktı. Hanımlara yönelik olduğu için okumaya çok kalabalık hanım katıldı ve Yıldırımgeç Ailesi’nin acılarını bir kez daha paylaştı.

Acımız büyüyor

Yapılan dua ve verilen ikramla son bulan okuma sonrasında açıklamada bulunan acılı baba Sezer Yıldırımgeç, görüldüğü gibi facianın üzerinden geçeli 2 yıl oldu, üçüncü yıla girdik.  Acımız her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Aynı şekilde mahkememizde devam ediyor. Biz acılı aileler olarak isteğimiz mahkemenin bir an önce son bulması ve kusurlu, hatalı ve görevini kötüye kullananların hak ettikleri cezalarını almalarıdır. Sabırsızlıkla kararı bekliyoruz” dedi.

Mezarı başında

Ölümünün 3. yılında Gökay Yıldırımgeç mezarı başında da anıldı. Aile fertlerinin yanı sıra yakınları, özellikle de arkadaşları Gökay’ı mezarı başında anarak kendisine dualarını gönderdiler. Öte yandan Yıldırımgeç Ailesi çocukları Gökay’ın her zaman çiçek gibi olan mezarını bir kez daha çiçek bahçesine çevirdi. Yeni düzenlemeyle Gökay’ın mezarı adeta cennetten bir bahçe gibiydi. 

25 Haziran 2019 , Salı Bu haber toplam 425 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU