Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

Kulaçlar atıldı


Adapazarı yüzme yaz okulları önceki gün Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun katılımıyla açıldı. Yaklaşık 600 sporcu yaz dönemi boyunca hem eğlenecek hem öğrenecek.

Katılım yoğun: Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yüzme yaz okulunun açılışı Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun ev sahipliği yaptığı açılışa, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Davut Cengiz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Salman, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri ve okula kayıt yaptıran 600 öğrencinin aileleri katıldı.

Vurguladı: Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nda yaşayan tüm kesimlere daha faydalı ve etkin hizmetler sunmak için büyük bir gayretle çalıştıkların vurguladı. Gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti paylaşarak etkinliğe katılan ailelere teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Burada çok güzel bir ortam görüyorum. “ dedi.

‘Sürdürüyoruz’: Işıksu; “Adapazarı'mızın yönetimini emanet almak için siz çok kıymetli hemşehrilerimin teveccühüne talip olduğumda hep mutlu ve huzurlu aileler hedefiyle çok çalışacağım demiştim. Şimdi hamdolsun Rabbim o günleri bizlere nasip etti. Çocuklarımızdan başlayarak her kesimden tüm vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunmak için 7/24 büyük bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Yeni yöntem: Adapazarı Belediyesi’nin çalışmalarında yeni yöntemler uygulamaya başladıklarını belirten Başkan Işıksu; “Her alanda çalışmalarımızı resetledik, güncelledik, ilave faaliyetler, yeni yöntemlerle, yeni bir vizyonla inşallah daha mutlu yarınlar için çalışıyoruz.

Önemli; Işıksu; Yavrularımızın daha güzel bir gelecekle buluşmaları için eğitimlerine ve sosyal yaşamlarına destek programları bu anlamda oldukça önemli. Eğitimde, kültürde, sanatta, sporda ve sosyal yaşamda yavrularımız en güzel şekilde yetişsin ve Adapazarı'mıza, milletimize faydalı olsun, hizmet etsin istiyoruz.” ifadelerini kullandı. 

27 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 383 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU