Günün Tarihi:27 Eylül 2020

Yaz dolu dolu geçecek


Adapazarı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Merkez Bilgievi’nde çocuklar yaz tatilini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçiriyor.

Katılmak isteyen

Farklı alanlarda açılan kurslar için kayıtlar açık tutuluyor. Bugüne kadar 400 kayıt gerçekleştirilen yaz kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar, yaz tatili boyunca diledikleri zaman Bilgievi’ne kayıt yaptırabiliyor.

 

En güzel hizmet

Merkez Bilgievi’ni ziyaret ederek çocuklarla buluşan Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ile birlikte çocuklarla sohbet etti. Ziyarette eğlenceli dakikalar yaşandı. Adapazarı’nda güzel bir gelecek hedefi ile eğitimlerin kapsamını genişlettiklerini ve Bilgievleri’nin niteliğini arttırdıklarını vurgulayan Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyor ve çocuklardan başlayarak tüm vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yavrularımızın daha güzel bir gelecekle buluşmaları için eğitimlerine ve sosyal yaşamlarına destek programları bu anlamda oldukça önemli. Kurslarımıza kayıtlarımız devam ediyor ve ailelerimizi Bilgievlerine davet ediyoruz” dedi.

 

Verilen dersler

Adapazarı Belediyesi Merkez Bilgievi’nde ana dersler olan Fen Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi gibi ana dersler dışında İngilizce, Müzik, Drama, Bilgisayar, Kuran-ı Kerim Dersleri, Değerler ve Temel İslami Bilgiler, Sanat ve Resim Atölyeleri, Akıl Oyunları, Sportif etkinlikler ve gezi programları ile bilgi yarışmaları düzenleniyor. Kurslar için ayrıntılı bilgiye 272 01 04 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

 

 

27 Haziran 2019 , Perşembe Bu haber toplam 521 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU