Günün Tarihi:19 Şubat 2020

Endüstri Meslek’te geleneksel buluşma


1946 yılında Erkek Sanat Okulu olarak kurulan Sakarya 1. Endüstri Meslek Lisesi’nin öğretmen ve mezunları 3ncü geleneksel pilav buluşmasında hasret giderdiler.

Geleneksel

 1946 yılında Erkek Sanat Okulu olarak kurulan daha sonra Sakarya 1. Endüstri Meslek Lisesi ve son olarak da İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak eğitime devam eden okulun yıllar öncesinin öğretmenleri ve mezunları üçüncü geleneksel buluşma gününde bir araya geldi. Okulun bahçesinde gerçekleşen buluşmada duygusal anlar yaşandı, eski günler yad edildi. 

 

Unutulmaz gün

Buluşmaya Durmuş Yelkovan, Cengiz Tezemir, İsmet Sakallı, Sayit Bahattin Gülcan, Halim Özdebir ve Rüstem Temel ev sahipliği yaptığılar. Buluşmaya Halil Yaprak, Hüseyin Kömür, Nail Tınmaz, Muammer Demirci, Fikret Şaştı, Rıfkı Akpak, Yunus Armutçuoğlu, Hakan Esendemir, Seyfi Yücel, Muharrem Seker ve Abdullah Tıknaz, Edip Dokumacı, Sadullah Kirazaldı ile gibi öğretmen ve mezun öğrenciler katılarak unutulmaz bir gün yaşadılar

30 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 714 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU