Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Kızıp 6 üniversite bitirdi


Bursa'da bir hastanede yöneticilik yapan doktor, farklı konularda kendisini yanlış yönlendirenlere kızıp 6 üniversite bitirdi. Doktor Ödemiş, Sakarya Üniversitesi’nde de 2 bölüm okudu.

Azim

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 30 yıl önce mezun olan Taner Ödemiş, uzun yıllardır farklı hastanelerde hekimlik yapıyordu. İnegöl Devlet Hastanesi’nde 10 yıl yöneticilik yapan Ödemiş, Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünü daha sonrada Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini ve Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü bitirdi.  Çocukları mimarlık bölümünden mezun olan Dr. Taner Ödemiş, onlara faydalı olabilmek için emlakçılık bölümünü bitirerek 6 üniversite diplomasının sahibi oldu. Şu an hem doktorluk, hem de adli bilirkişi olarak görev yapan azimli doktor, okumanın ve başarmanın yaşının olmadığını herkese göstermiş oldu.

Okumak

Başarısının sırrını anlatan Atıcılar Sağlık Merkezi Aile Hekimi Taner Ödemiş, "Şu an aile hekimi olarak görev yapıyorum. Aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik faaliyetlerimiz devam ediyor. İnegöl Devlet Hastanesinde 10 yıl idarecilik yaptım. Hastanede idarecilik yaptığım için işletme bilgisi gerekti, ben de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. Daha sonra Sakarya Üniversitesinde işletme mastırı yaptım. Hastanede yönetici olarak görev yaparken bilgisayarla ilgili problem çıktı. Ben de kızdım Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünü bitirdim. Hukuki bazı konulur da sıkıntı yaşadık. Bunun üzerine Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü bitirdim. Şu an adli bilirkişi olarak da görev yapıyorum. Benim iki oğlum var, ikisi de mimarlığı bitirdi. Onlara faydalı olurum diye emlakçılık bölümünü bitirdim. Tıp doktoru olup diğer branşlarda faaliyet göstermek duyanlara yabancı geliyor. Okumanın yaşı yok. Bilginin zararı yok, her bilginin çok büyük faydası var" dedi.

2 Temmuz 2019 , Salı Bu haber toplam 338 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU