Günün Tarihi:29 Kasım 2021

Kaynarca’da yaz okulu


Kaynarca yaz okulları geçtiğimiz gün 250 öğrencinin katılımıyla açıldı. Açılış Belediye Başkanı Murat Kefli ve ailelerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

250 öğrenci: Kaynarca Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen, 5 branşta çocukların eğitim göreceği yaz spor okulunun açılışı Başkan Murat Kefli tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Açılışa 250 öğrencinin yanı sıra öğrencilerin velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta konuşan Başkan Kefli “Hedef, iyi ve sorumlu bir gençlik yetiştirmek” dedi.

Faydalı gençler: Başkan Kefli konuşmasına şöyle devam etti; “Yedinci yaşta başlayan spor okullarımızın amacı sporcu çocuklarımızın bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal yönde eğitimler yaparak toplumumuza faydalı gençler yetiştirmektir. Aynı zamanda; öz güveni yüksek, heyecanlı, duygularını kontrol edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, dostluk ve barışı önde tutan kişiliği ve sporcu ahlakı ile topluma örnek olacak psikolojisi güçlü oyuncular yetiştirmektir. Grup ile yaşamayı, dayanışmayı fikir ve çözümler üretme, iş bölümünde yardımlaşma duygularını geliştirerek sosyal olmalarını sağlamaktır.“ 

3 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 509 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU