Günün Tarihi:30 Ekim 2020

Erenler Yaşam Merkezi Büyükşehir’e devredildi


Erenler Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda konuşan Başkan Fevzi Kılıç, “Yaşam Merkezi’nin daha iyi, daha profesyonel ve uygun şartlar da halkımıza hizmet sağlayabilmesi için kira bedeli karşılığında verilmesini uygun gördük” dedi.

Meclis toplandı

Erenler Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı meclis salonunda Başkan Fevzi Kılıç başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısına belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek başlayan Başkan Kılıç, “Ortak gayemiz ilçemize halkımızın hak ettiği hizmetleri, yatırımları kazandırmak. Sahada yürütülen çalışmaları yakından takip ediyorum. Belediyemizde vatandaşlarımızı dinleyerek sorunlara kalıcı çözüler bulmak adına çalışıyoruz. Amacımız daha yaşanılır bir Erenler inşa etmek” dedi.

Motivasyon

Göreve gelmeden önce de sadece makamında oturan bir başkan olmayacağımızı defalarca ifade etmiştik diyen Başkan Kılıç, “Belediyemizde vatandaşlarımızı ağırlarken bir taraftan da sahada belediye birimlerimiz tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceliyoruz. Biz sorumluluklarımızın, omuzlarımızdaki yükün farkındayız. Çalışmalarımızdan kalan zamanlarımızı halkımızla geçirmeyi seviyoruz, inanın bu bize güç ve motivasyon veriyor. Biz Erenler’in güzel insanını gönülden seviyoruz” dedi.

Bedel karşılığı

Gündem dışı konuşmalar ile başlayan Meclis toplantısında konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilirken, oy birliği ile alınan kararla Erenler Belediyesi tarafından yapımı gerçekleşen Yaşam Merkezi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edildi. Tahsisle ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Kılıç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile konu hakkında birkaç kez bir araya geldik. Tesisin daha iyi, daha profesyonel ve uygun şartlarda halkımıza hizmet sağlayabilmesi için kira bedeli karşılığında verilmesini uygun gördük” dedi. 

3 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 469 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU