Günün Tarihi:23 Kasım 2020

SATSO komisyonu fuarda


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu, ‘Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı’nı ziyaret etti.

Fikir sahibi

Kapılarını 42. kez katılımcılara açan ve inşaat sektörünün nabzını tutan ‘Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı’ Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. SATSO Ticareti Geliştirme Komisyon Başkanı ve Meclis Üyesi Behlül Bayrak öncülüğünde komisyon ve meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı ziyareti üyeler tarafından memnuniyetle karşılandı.  Fuarda Sakaryalı firmaların stantlarını inceleyen Komisyon, değişen ve gelişen teknolojiler hakkında fikir sahibi oldu.

Stantlara ziyaret

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Komisyon Başkanı Behlül Bayrak, “Ülkemiz ekonomisini yakından etkileyen ve tetikleyen iş kollarından birisi olan inşaat ve yapı sektörüyle ilgili yakından bilgi sahibi olmak ve üyelerimizi stantlarında ziyaret ederek destek olmak amacıyla Türkiye’nin en büyük fuarına katıldık. Fuarların hem sektöre hem ekonomiye katkısı yadsınmaz dolayısıyla ilimiz ve bölgemiz ticaretini canlandıracak her türlü faaliyetin yanındayız. Yaşadığımız ekonomik süreçte fuarların ticareti canlandırmak adına daha da önem taşıdığına inanıyoruz.”

Memnuniyet

Bayrak, “Sakaryalı firmalarımızın stantlarını ziyaret ederek gelen ziyaretçilerle Türkiye ve Sakarya’daki yapı sektörü ve sektörün sorunlarına ilişkin görüş alışverişinde bulunduk. SATSO adına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden firmalarımız oldukça memnuniyet duyduklarını ve kendilerini yalnız bırakmadıkları için Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Akgün Altuğ başta olmak üzere komisyonumuz ve camiamıza teşekkürlerini ilettiler” dedi.

3 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 422 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU