Günün Tarihi:20 Ocak 2021

Yeni Refah’ta Ferizli’nin yeni başkanı Zafer Güler


Yeniden Refah Partisi Ferizli İlçe Başkanlığı’nın 1. Olağan Kongresinde başkanlığa Zafer Güler seçildi.

Seçim

Özkoçlar Düğün Salonu’nda düzenlenen kongreye; Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Altunöz, Dr. Bilal Okutan ve Sakarya İl Başkanı Hasan Çınar, MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, partililer ve delegeler katıldı. Oy birliği ile kurulan divan başkanlığının yönetiminde düzenlenen kongrede yapılan konuşmaların ardından tek listeyle seçime giden Zafer Güler tüm delegelerin oyuyla başkan seçildi.

Lideri andı

Zafer Güler kongrede yaptığı konuşmada, “Yeniden büyük Türkiye’yi kuracak olan, dünyada adalet nizamını tesis edecek olan ikinci kırk yılın lideri milli görüş Lideri Dr. Muhammet Fatih Erbakan’ın arkasında nefer olmayı Allah bize nasip etti. Bugün Ferizli’de hep birlikte ‘Tarihi bir güne’ şahitlik ediyoruz. Ülkemizin güçlü ve şerefli geleceğini inşa edecek, mazlum İslam coğrafyasını ve bütün ezilenleri zulümlerden kurtaracak, haksızlığa sadece diliyle değil, eliyle de karşı koyacak, inançlı bir kadronun Ferizli’de ayağa kalktığı gün, işte bugündür.”

Teşekkür

Güler, “Ferizli’de yeniden meydana çıktıkları gün, işte bugündür. Sözlerimi burada bitirirken başta Kurucular Kurulu üyemiz sayın Mehmet Altınöz ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız sayın Bilal Okutan olmak üzere sizlere katılımlarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Kongremiz hayırlı olsun. Merkez ilçe yönetiminde yer alacak arkadaşlara başarılar diliyor, Yeniden Refah Partimizin en büyük zaferlerinde buluşmak üzere Allaha emanet olunuz” dedi.

Liste

İlçe Başkanı; Zafer Güler.

Yönetim kurulu (asil): Ömer Aşık, İsmail Hıra, Sercan Eğin, İrfan Güzel, Recep Sak, Yusuf Yıldız, Baki , Aydın, Veysel Durmaz, İsmail Cingü, Semih Solmaz, Cemalettin Dura.

Yönetim kurulu (yedek): Salih Topal, Osman Durmaz, Muzaffer Bektaş, Selçuk Kaçar, Sinan Akyol, İsmail Kaya, Burak Damar, Adem Tütüncü, Furkan Karadeniz, Necmi Küçük, Sinan Topal.

İl Delegeleri: Zafer Güler, Ömer Aşık, İsmail Hıra, Sercan Eğin, İrfan Güzel, Recep Sak, Yusuf Yıldız, Baki Aydın, Veysel Durmaz, İsmail Cingü, Semih Solmaz, Cemalettin Dura, Hasan Güler, Salih Topal, Oman Durmaz, Adem Tütüncü.

 

3 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 595 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU