Günün Tarihi:19 Şubat 2020

Söğütlü’de festival heyecanı


Söğütlü Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Tarım Hayvancılık Süt Kültür Festivali’nin (Söğütlü Festivali) 35'incisi, 18-21 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

Toplantı

Söğütlü’de 35 yıldır aralıksız olarak yapılan Tarım Hayvancılık Süt Kültür  Festivali için  sahada tarım üretim iş makinalarını  ve diğer otomotiv firmaların dispirötörleri, bölge bayileri temsilcileri ile  festival sahasında düzenlenen  yemekte bir araya gelerek stantlar  yer sahiplerine teslim edildi. Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten konser, yağlı güreş ve çeşitli etkinlerin yapılacağı festival öncesi tanışma toplantısında; Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Söğütlü Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İsmet Yıldız,  Söğütlü Ziraat Odası Başkanı Recep Özlük,  Söğütlü Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Serkan Çeğen, siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ile görüştü.

 4 gün sürecek

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten  yaptığı konuşmada, 35 yıldır aralıksız olarak ilçemizde düzenlenen Tarım Hayvancılık Süt ve Kültür Festivalimizin kuruluşundan bugüne kadar büyük emek veren belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve personellerimize teşekkür ediyorum.     Ben sizin aranızda en yeni olan bir arkadaşınızım. Siz yıllardır  festivalimize tarım ürünleri imalatçıları, traktör ve diğer iş makinaları otomotiv sektöründe olan ana bayilerimizin katılımları yüksektir. 18 Temmuz’da başlayacak olan festivalimiz 21 Temmuz’da Ata sporumuz güreşler ile son bulacaktır.  4 gün boyunca büyük sanatçılarımız sahne alacak ve  etkinliklerimiz  yapılacaktır.  Festivalimize katılan  tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum festivalimizin en güzel şekilde geçmesi içinde tüm imkanlarımızı kullanacağız” dedi.

4 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 547 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU