Günün Tarihi:6 Mart 2021

Dünya çocukları Adapazarı’nda


Adapazarı Gençlik Merkezi’nde Yaz Etkinlikleri ve AIESEC (Uluslararası Ticari Bilimler Ekonomi Öğrenciler Birliği ) projesi başladı.

Değerleri öğreniyorlar

Yaz Etkinlikleri ile Gençlik Merkezlerine gelen 10-13 yaş arası gençlere hafta içi her gün  Kuran'ı Kerim, Değerler Eğitimi, Kodlama, Drama, Atıcılık,  Karikatür, İşaret Dili ve Yüzme gibi  çeşitli sosyal faaliyetler düzenleniyor. Gençler, değerlerini öğrenirken aynı zamanda kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak aktiviteler yapma fırsatı buluyorlar.

 

Dünya çocukları

Adapazarı Gençlik Merkezi ile AIESEC (Türkiye İktisadi ve Ticari İlimler Talebeleri Staj Komitesi Derneği ) arasında yapılan  “Dünya Bize Katılıyor projesi “gerçekleştiriliyor. Bu proje ile Hindistan, Pakistan, Çin, Brezilya, Fas gibi ülkelerden gelen gençler ile Sakaryalı gençler bir araya gelerek gönüllülük projeleri yürütüyor. Gençler kendi ülkelerini tanıtan kültür sunumları yaparken diğer kültürleri tanıma ve sosyal konular üzerine sohbet ederek yabancı dillerini geliştirme imkanı buluyorlar.

 

Vatandaşa açık

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, “2018-2019 Eğitim ve Öğretim sezonunun sona ermesiyle birlikte yurtlarımızda ve Gençlik Merkezlerimizde açtığımız Yaz Akademileri ve Yaz Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Tesislerimiz tüm öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza açıktır” dedi.

 

Eh iyi şekilde

Müdür Özsoy, “Geleceğe ışık tutan gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için bizler üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisindeyiz. Gençlerimiz bu kursları tamamladığında sosyal, kültürel ve değerler açısından donanıma sahip olacaklar. Gösterilen ilgiden çok memnunuz. Geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımız için tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

5 Temmuz 2019 , Cuma Bu haber toplam 552 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU