Günün Tarihi:19 Şubat 2020

‘Biz siyaset yapmıyoruz’


CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Şaban Koludra ve Cüneyt Taşkın Ekşi, İl binasında basın açıklaması yaparak Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını değerlendirdiler.

Belediye meclis toplantılarında siyaset yapmadıklarını dile getirerek sözlerine başlayan Şaban Koludra, “ Bu siyaset bilmediğimiz anlamına gelmesin. Bu birikime sahibiz ama bizim hemşerilerimize karşı olan sorumluluğumuz eksiklikleri dile getirmektir. Ama zorda kalırsak da siyaset yaparız. Demokrasi Meydanında bulunan Atatürk anıtının arkasındaki tabelalar oradaki heyecanı kırıyor. Buranın doğru bir yere taşınmasını ya da pano yapılmasını talep ettik. Şehre giriş çıkışların çoğaltılmasını talep ettik. Hasarlı okulların yıkılarak yerlerine güvenli okullar yapılmasını gerektiğini söyledik. Adapazarı Belediyesinin önünde bulunan binanın yıkılmasının ardından alanın meydan olarak kalması gerektiğini dile getirdik. 81 il içerisinde yerel ve genel iktidarı bir iken genel iktidardan en az nasiplenen yer Sakarya’dır. Bunu hastanelerde, okullarda her alanda görebiliyorsunuz. Fuar alanında da bunu görüyoruz. Derme çatma çadırlarda fuarlar düzenliyoruz. Eski halin bulunduğu alanı alarak fuar ve kongre merkezi kurulmalıdır” ifadelerini kullandı. Koludra, belediyelerin ciddi anlamda gelir düşüklüğü yaşayarak borçlandığını ifade etti.

 

10 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 551 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU