6 mahallede hummalı çalışma11 Temmuz 2019, Perşembe

Stratejik plan

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,84 mahallenin tamamında çalışma yapıyor, vatandaşlardan gelen talepleri işleme alıyor. 7/24 belediyecilik anlayışı ile gayretli çalışmalar gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızda seçim öncesinde verdiğimiz sözleri, aldığımız notları işleme koyuyoruz. Bir taraftan stratejik planımız kapsamında oluşturduğumuz çalışma planı doğrultusunda gayretle çalışırken, diğer taraftan hemşehrilerimizin bizlere ilettikleri meseleleri hızla çözüme kavuşturmak için gayret gösteriyoruz.” diye konuştu.

 

Mercek altına

Kurdukları Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile hızlı iletişim sağladıklarını vurgulayan Başkan Işıksu, “Muhtarlarımız mahallelerimizdeki sorunları Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüze iletiyor ve ilgili müdürlüğümüzle sorunu hemen mercek altına alıyoruz. Müdürlüklerimizin koordine çalışmasıyla hamdolsun hizmette ciddi mesafe kat etmiş bulunuyoruz” dedi.

 

Ekipler sahada

Işıksu, “Fen İşlerimizin gayreti üst seviyede. Şu an 6 mahalle;Korucuk, Güneşler merkez, Tekeler, Çaltıcak, Çamyolu ve Taşlık Mahallelerimizde ekiplerimiz sahada. Çamyolu Mahalle muhtarımızın talebi olan çalışmayı yaparak iki sokağı birleştirdik ve hemşehrilerimizin çektikleri sıkıntıyı ortadan kaldırdık. Korucuk’ta tretuvar çalışmamız ve kaldırım tamirimiz sürüyor. Çaltıcak, Tekeler Mahallelerimizde yol açımı ve Taşlık mahallemizde yol düzenleme ile Güneşler merkezde tesviye çalışmalarımız devam ediyor” dedi. 

Bu haber toplam 406 defa okundu.