Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Kongreden sonra NETLEŞECEK


Sakaryaspor teknik direktörlüğü için ismi geçen Abdullah Ercan dün başkan adayı ve yönetimi ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren görüşmenin ardından nihai kararın genel kuruldan sonra verileceği öğrenildi.

Netlik: Sakaryaspor başkan adayı İbrahim Nalbant ile Sakaryaspor teknik direktör adayı Abdullah Ercan arasında ki görüşmenin bugün yapılacak genel kuruldan sonra netleşecek görüşmede bağlayıcı konuşmanın yapılmadığı öğrenildi.

2 Saat: Dün öğlen saatlerinde Sakarya’ya gelip ve yöneticiler ile bir araya gelen Abdullah Ercan görüşmenin ardından İstanbul’a döndü. Bugünkü Genel Kuruldan İbrahim Nalbant’ın başkan çıkması halinde Ercan’ın yarından sonra Sakarya’ya gelip yönetim ile bağlayıcı görüşmenin yapılacağı ifade edildi.

Kesin söz: Ön görüşmede bazı konuların görüşüldüğü, iki tarafın yapılan görüşmelerde mutabık kaldıkları ancak netlik kazanması ve bağlayıcı olması için kongrenin engel olduğu, Nalbant’ın başkan seçilmesi halinde ise görüşmelerin resmiyete dönüştürüleceği ifade edildi.

Yoğun mesai

Sakaryaspor başkan adayı İbrahim Nalbant ve arkadaşları dün önce teknik direktör meselesi ardından da 650 bin TL ödemesi ile ilgili mesai yaptı.

Abdullah Ercan ile yapılan görüşme de kararı kongre sonrasına bırakan Nalbant  bu görüşmenin ardından da Dilaver, Ferhat ve Zahit’in serbest kalmamaları için ödenmesi gereken 650 Bin TL ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Dün akşam geç saatlere kadar süren toplantı da ödemeler ile ilgili yoğun bir telefon trafiği yaşayan Nalbant’ın, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin desteğini alarak hareket ettiği ifade edildi.

 

11 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 556 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU