Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Müdürler toplandı


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından bağlı kuruluşlarda verilen hizmetlere yönelik Temmuz ayı Kuruluş Müdürleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

Belediyeden destek

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Musa Zor başkanlığında İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen koordinasyon toplantısına, il müdür yardımcıları, şube müdürleri ve il müdürlüğüne bağlı hizmet veren birimlerin kuruluş müdürleri katıldı. Ayrıca Adapazarı Belediye Başkanı  Mutlu Işıksu’da toplantıya katılarak kurum tarafından sürdürülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Mutlu Işıksu daha sonra  Adapazarı Belediyesi olarak İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan hizmetlere destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Faaliyet değerlendirmesi

Kurumumun çalışma alanlarıyla ilgili olarak gündemde yer alan konular görüşülerek çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda ayrıca kuruluş müdürlerinin yapmış olduğu faaliyetlerin sunumu, istek ve önerileri değerlendirildi. Bir sonraki ayda yapılacak çalışmaların planlanarak, karşılıklı görüş ve düşüncelerin paylaşılmasının ardından İl Müdürü Zor, Başkan Işıksu’ya katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.  

11 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 417 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU