Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

PTT yatırımları konuşuldu


Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir ve Yardımcısı Mehmet Nuri Kırşan, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret

Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir, Yardımcısı Mehmet Nuri Kırşan ve  Ferizli PTT Müdürü Sinan Kara, Ferizli Belediye Başkanı Gündoğdu’yu ziyaret etti. PTT’nin Sakarya ve Ferizli’ye yapmış olduğu yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Müdür Demir, “PTT Teşkilatı olarak posta, kargo ve bankacılık olarak Türkiye’nin en köklü ve en eski kuruluşlarından biriyiz. Her geçen gün hizmet çeşitliliğini arttırıyoruz” dedi.  

Önemli kurum

Özellikle son 20 yıl içerisinde yapılan yatırımlarla PTT’nin önemli bir kurum olarak varlığını hissettirdiğini vurgulayan Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Demir ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi. 

11 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 378 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU