Günün Tarihi:18 Ocak 2021

Akyazı Meclisi’nde olağanüstü toplantı


Akyazı Belediye Meclisi bugün saat 14.00’de olağanüstü toplanarak gündemine aldığı iki maddeyi görüşüp karara bağlayacak.

Maddeler

Temmuz ayına ait olağan toplantısını yapan ve gündem maddelerini karara bağlayan Akyazı Belediye Meclisi bugün saat 14.00’de olağanüstü toplanarak gündemine aldığı iki maddeyi görüşüp karara bağlayacak. Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında toplanması beklenen Akyazı Belediye Meclisi gündemin 1.maddesinde yer alan “ Belediye tarafından cadde ve sokakların asfaltlanması plent altı binder asfalt beton alımı işi için İller Bankasından kredi kullanılması konusunda Belediye Başkanı Bilal Soykan’a yetki verilmesi” ni, gündemin 2.maddesinde yer alan “ Belediyenin yüzde 99,82 hissesi bulunan Ak Belde İnşaat Taahhüt Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu üyelerini atamak için Başkan’a yetki verilmesini” görüşüp karara bağlayacak.   

Beklenti

Gündemin ikinci maddesinde yer alan yetkiye dayanarak Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın şu anda görevde olan Şirket Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Nail Kahveci’nin yerine aynı görevleri yürütmek üzere AK Parti İlçe eski Başkanı Fevzi Bora’yı ataması bekleniyor. 

12 Temmuz 2019 , Cuma Bu haber toplam 531 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU