Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Start 21 Temmuz’da


Sakaryaspor yönetimi 2019-2020 futbol sezonunun startını 21 Temmuz’da veriyor. Start tarihini belirleyen yöneticiler tüm futbolculara pazar günü toplanmaları ile ilgili duyuruyu yaptılar.

Olanlar: Yeni teknik direktörün ardından 21 Temmuz Pazar günü saat 16.00’da toplanacakları ve saat 18.00’de sezonun ilk antrenmanını yapacakları açıklandı. İç transfer de kalan futbolcuların tamamının toplanma gününde hazır olacaklarını açıklayan Sakaryasporlu yöneticiler, anlaşma yapılan her futbolcunun da çalışmalara katılacağını ifade ettiler.

İlk görüşme
yapıldı

Önceki gün Rüstemler tesislerine gelerek Sakaryasporlu yöneticiler ile görüşen Ferhat Yazgan’ın alacağından indirim yapıp sözleşme tazeleyeceği öğrenildi.

Dikkatli: Futbolcuları görüşmeye çağıran Erkan Sezgin, Dilaver konusunda ki şoku bundan sonraki görüşmelerde yaşamamak için temkinli davrandıklarını söyledi. Sezgin, Ferhat’ın kalacağını ve alacağı 380 bin TL’yi de yarın yatıracaklarını ifade etti.

Kalacak: Ferhat Yazgan’da Sakaryaspor’da kalmak istediğini, alacağı nedeniyle serbest kaldığını ancak hiçbir yere gitmediğini söyledi. Erkan Sezgin ise Ferhat için yarın 380 Berkay Can için de bugün 236 bin TL yatırılacağını söyledi.

Şaban Yıldırım ile
son görüşme

Teknik direktörlük kariyerine önemli başarılar sığdıran teknik direktör Şaban Yıldırım ile bugün bir araya gelinecek.

Fesih edilecek: Sakaryaspor ile sözleşmesi devam eden teknik direktör Şaban Yıldırım ile Sakaryasporlu yöneticiler bugün bir araya gelecekler. Görüşme de yardımcı hocaların parası ödenip Yıldırım’ın sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edilecek ve yarın da yeni teknik direktör ile sözleşme imzalanacak.

Fatih Özçelik
olacak mı?

Erkan Sezgin Sakaryaspor’un eski futbolcularından Fatih Özçelik ile ön görüşme yapıldığını söyledi. Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor’dan ayrılan Fatih ile ilgili sadece ön görüşme yapıldığını anlaşıp anlaşılmayacağı konusunda net bir karar verilmediğini ifade eden Sezgin; “Her şey yarından sonra netleşmeye başlar” dedi.

Sal ve Sağlık’ta
sorun var

Transferin açılmasına engel olan en önemli isimler, Ramazan Sal ve Mahir Sağlık olarak gösterildi.

Yüksek: Transferin açılmasına engel en önemli iki ismin Ramazan Sal ve Mahir Sağlık olduğu öğrenildi. Ramazan Sal’ın bu sezon 900, önümüzdeki sezon da yine 900 olmak üzere toplam 1 Milyon 800 bin TL alacağı gözüktüğü ancak sadece bu sezon transferi açmak için her iki futbolcu ile ilgili TFF’ye 1 Milyon 350 bin TL tamamı için de 4 Milyon TL civarında ödenmesi gerektiği ifade edildi.

Hoca konusunda
üç önemli isim

Sakaryaspor yönetimi yeni haftanın ilk toplantısını dün akşam yaptı. İbrahim Nalbant başkanlığında yapılan toplantı da görev bölümü yapıldı.

Teknik direktör konusunun yeniden ele alındığı toplantıda Abdullah Ercan, Coşkun Demirbakan ve İsmail Ertekin isimleri gündeme geldi.

Uzun süren toplantı sonucunda çıkan kararın bugün açıklanacağı söylenirken yeni teknik direktörün yarın sözleşme imzalayacağı söylendi.

Daha önce Abdullah Ercan ile görüşen ancak yönetim içerisinde ki üçe bölünmenin ardından Abdullah Ercan, Coşkun Demirbakan ve İsmail Ertekin arasında ki tercih gazetemiz baskıya hazırlandığında devam ediyordu.

16 Temmuz 2019 , Salı Bu haber toplam 833 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU