Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Karaoğlan Süper Ligde


Geçen hafta Bursa’da yapılan mülakatların sonuçları dün açıklandı

Merak: Merkez Hakem Kurulu tarafından geçtiğimiz hafta Bursa’da gerçekleşen Hakem ve Gözlemci mülakatlarının sonuçları dün netleşti. Böylece ilimizden Bursa’ya giden hakem ve gözlemciler, günlerdir merak ettikleri sonuçları dün öğrenmiş oldular.

Yükseldi: Yapılan açıklamaya göre en sevindirici haber Atilla Karaoğlan ile ilgili olandı. Son dönemde ilimizin gururu olan Karaoğlan, Süper Lig hakemleri arasında yer aldı. Diğer A Klasman hakemimiz Erkan Engin ise bir basamak geriledi.

İşte açıklanan sonuçlar

Üst Klasman Hakemi: Atilla Karaoğlan, Klasman Hakemi: Erkan Engin, Burak Olcar, Levent Gümüşdere ve Serkan Önsal. Klasman Yardımcı Hakemi: Furkan Kocayıldız, Harun Pekyürek, Mehmet Akıncık, Oğuzhan Yiğit Karpuz, Murat Taşçıkar ve Suat Güz. Bölgesel Hakem: Harun Özkan, Tayfun Güz, Yunus Aytekin Atabek ve Zeki Erdem Şen. Bölgesel Yardımcı Hakemi: Cafer Mamak, Cem Harman, Erdi Öz, Furkan Şen, Hakan Adlı, Hakan Can Yılmaz, Mesut Katık, Mustafa Altuntaş, Ömer Faruk Şahin, Önder Demir ve Sinan Bilgin. Bölgesel Bayan Hakemi: Sinem Çetin. Klasman Gözlemcisi: Fatih Sucuoğlu, Ömer Faruk Yeşil ve Ercan Yıldırım. Bölgesel Gözlemcisi: Özgür Aygün, Hasan Konak, Mehmet Alemdar, Yılmaz Kalk, Mükremin Uzer ve Mehmet Yücel İnce.

17 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 611 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU