Günün Tarihi:21 Haziran 2021

CHP partilileriyle istişare yaptı


CHP Akyazı İlçe Teşkilatı, Recep Furuncuoğlu’nun başkanlığında partilileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Görüşlerini belirttiler

Parti binasında gerçekleşen toplantıda CHP’liler 31 Mart Akyazı seçimi ile 23 Haziran’da ikinci kez yapılan İstanbul seçimini görüştü. Toplantıya katılan Akyazılı CHP’liler Başkan ve Yönetiminden daha aktif siyaset yapılması, çalışmaların seçimlere kısa bir zaman kala değil şimdiden başlanması gerektiği hususlarında görüşlerini belirttiler. Aynı zamanda nerede yanlış yapılıyorsa o yanlışının bulunmasını ve tekrarından kaçınılması gerektiğini belirttiler.

Kolları sıvadık

İstişare toplantısından sonra açıklama yapan Başkan Furuncuoğlu, “Bu toplantıda partimizin değerli mensupları biz yöneticilerden neler beklediklerini, nasıl bir çalışma içinde olmamız gerektiğini, seçim kazanmak için neleri yapmamız lazım bütün bu konular üzerinde görüş beyan ettiler. Yöneticiler olarak bizde partililerimizden gelen tüm talepleri tek tek not aldık. İstenenleri bir program ve sıra dahilinde yapmak için şimdiden kolları sıvadık” dedi.

Strateji değişti

CHP’nin yapılan mahalli seçimde Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok Büyükşehir Belediyesini kazandığına da dikkat çeken CHP Akyazı İlçe Başkanı Recep Furuncuoğlu, “Artık bizde Akyazı’da seçim kazanmak için seçim stratejimizi değiştirme kararı aldık ve aldığımız bu kararı da uygulamaya koymaya hazırlanıyoruz” dedi.  Furuncuoğlu istişare toplantılarının her ay düzenli bir şekilde yapılacağının da bilgisini verdi. 

17 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 475 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU