Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

Belirsizlik bitsin artık


Sakaryaspor’un altyapısında endişeli bir bekleyiş var.

Kim?:  Yıllardır Sakarya Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde bulunan Sakaryaspor’un altyapısında günlerdir belirsizlik var. Genel Koordinatör Tamer İlacan’ın sözleşmesinin sona ermesinin ardından yeni bir ekip kurulacağı yönündeki iddialar artarken, halen net bir gelişme yaşanmadı. Yeni yönetimin devralacağının da konuşulduğu altyapının başına kimin getirileceği merak konusu.

İsimler: Spor kamuoyunun bir an önce belirsizliğin kalkmasını istediği altyapı için birçok isim gündemde. Yeni dönemde iki farklı Genel Koordinatörlük sistemi olacağı konuşulurken, Seyit Tarım, Mustafa Özbey, Murat Balaban ve Vedat Uysal’ın isimleri anılıyor. Antrenörlük için ise Yasin Çelik, Selim Çatalbaş, Talip Toprak, Aytaç Ak, Mustafa Sert’ın adı geçiyor.

İlk sırada
tarım var

Sakaryaspor’un altyapısında Genel Koordinatörlük için en güçlü adayın Seyit Tarım olduğu iddiaları artmaya başladı. Yeni yönetimin bu isim üzerinde karar kıldığı ve altyapıyı devralması halinde Seyit Tarım’ın başa geçeceği ve bunun için ekibini kurmaya çalıştığı edinilen bilgiler arasında. 

Seçmeler
ne zaman?

Sakaryaspor’un altyapısındaki belirsizlik devam ederken okurlarımızın en çok sorduğu soru seçmelerin ne zaman yapılacağı ile ilgili oluyor. Belirsizliğin bir an önce bitmesini isteyen okurlarımız, futbol okulu çalışmalarının da hemen başlatılması gerektiğini düşünüyorlar. 

18 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 659 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU