Günün Tarihi:22 Ekim 2021

Serdivan her yerde örnek


AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı 61. Danışma Meclisi toplantısında konuşan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Yaptığımız çalışmalarla öncü olmak, memleketimizin farklı şehirlerine örnek olmak bize gurur veriyor” dedi.

Yoğun katılım

İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen toplantıya; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Ana Kademe, İl Yönetim Koordinatörleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saflar sıklaştıralım

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “2023 hedeflerimize doğru emin adımlarla yürüdüğümüz bu kutlu yolda saflarımızı daha çok sıklaştırıp, birbirimize daha fazla kenetlenmemiz gerekir. Tüm çabamızla ülkemizin ve milletimizin geleceği için davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Örnek

Serdivan’da vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak adına birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve bu projelerle Türkiye’nin farklı şehirlerine de örnek olduklarını belirten Başkan Alemdar, “Bugün Türkiye’nin farklı noktalarında yeni yeni yapılmaya başlanan hizmetler, Serdivanımızda yıllar öncesinden hayata geçmiş durumda. Yaptığımız çalışmalarla öncü olmak, memleketimizin farklı şehirlerine örnek olmak bize gurur veriyor. Bizim gayemiz bir yarış içerisinde olmak değil, gayemiz hemşerilerimize en kaliteli hizmeti en güzel şekilde sunmak.”

Merkez konum

Başkan Yusuf Alemdar, “Serdivanımızı hayatın her alanında merkez konumuna taşıyacağımızı söyledik. Bu minvalde önemli mesafeler kat ettik. Kültürden sanata, spordan turizme, sağlıktan ticarete birçok yatırımı ilçemize kazandırdık. Şimdi sizden aldığımız güçle tüm bu yatırımları kat be kat arttırarak Serdivanımızı birlikte ihya etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününün yıldönümü vesilesiyle bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla andıklarını belirten Alemdar, “Milletimiz o gece öyle bir duruş ve mücadele örneği sergilemiştir ki bunun eşi ve benzeri yoktur. Çıplak elleriyle tankların, tüfeklerin karşısında durmuş, gövdelerini siper etmiştir. Bu duruş bizim bağımsızlığımıza, egemenliğimize, demokrasimize hasılı tüm değerlerimize, mukaddesatımıza ne kadar bağlı olduğumuzu ve bunlardan asla vazgeçmeyeceğimizi dünyaya göstermiştir. İşte o şanlı destanı yazan kahramanlarımızı; aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize hayırlı, sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.  

18 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 445 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU