Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

MHP sorunları dinliyor


MHP Adapazarı İlçe başkanı Halil Hakan Oturak meclis üyeleri Faik Günhan, Ali Eroğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Karadere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaret ettiler

Mahalle meydanında bulunan kahvede gerçekleştirilen toplantıya Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık, Kışla Mahalle Muhtarı İlyas Can, Elmalı Mahalle Muhtarı Turan Sezer, MHP Mahalle Başkanları İsmail Yörükoğlu ve Mehmet Eraslan’ın yanı sıra mahalle sakinleri katıldı. İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak ziyarette mahalle sakinlerinin talep ve sıkıntılarını dinledi.

 

Mısır fiyatı

İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, TMO’nun mısır hasadı başlamadanönce fiyat açıklaması yapması yönündeki çağrısını burada da yeniledi. Oturak, “Çiftçimiz bir iki tüccarın eline mahkum edilmesin diye her fırsatta bunu dile getirmeye devam edeceğiz. Fındıkta üreticisi de aynı beklenti içerisinde. Milliyetçi Hareket Partisi olarak çiftçimizin yanındayız” dedi.

Karşılıksız sevgi

Katılım için vatandaşlara teşekkür eden İlçe Başkanı Oturak,  “Biz bu ülkeyikarşılıksız sevdik, yakında seçim yok, bir yere aday değiliz, bu halde gelip sizin halinizle hallenmemiz bunun göstergesidir” diye konuştu. Muhtarlar ve vatandaşlar ise, MHP’lilerin ziyaretlerinden ötürü büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

 

18 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 927 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU