Hayırlı olsun22 Temmuz 2019, Pazartesi

İkinci etap: Sakaryaspor’un ikinci etap hazırlık kampı 1-9 Ağustos tarihleri arasında Bolu Gerede’de yapılacak. Birinci etapta daha çok koşu ve kondisyon üzerinde duracak olan teknik direktör Abdullah Ercan 8 günlük Gerede etabında daha çok teknik-taktik ve toplu çalışmalara ağırlık verecek.

Bayram izni: İki günlük bayram izninden sonra yeniden toplanacak olan yeşil-siyahlılar 3ncü etap hazırlık çalışmalarını Kızılcahamam’da yapacak. Lig haftasına kadar kadroyu gözden geçirecek olan teknik direktör Abdullah Ercan hazırlık maçları için görüşmelerine başlayacak.

Gençler: Yeni yönetim, yeni teknik kadro ve yeni futbolcular ile yola çıkacak olan Sakaryapor’da tüm gözler alt yapıdan ve dışarıdan gelecek olan gençlere çevrildi. Birinci etap hazırlık kampında gençleri gözden geçirecek olan Ercan’ın ikinci etap hazırlık kapına ideal kadro ile gideceği öğrenildi.

Kurban kesildi
Rüstemler tesislerinde toplanan yeşil-Siyahlılar sezona dualar eşliğinde kurban kesilerek başladılar. Berk İsmail’in izinli olduğu ilk gün çalışmasına yeni transfer Abdülaziz de katıldı. Fransa dan gelen genç futbolcu İsmet Erdoğan ise bugün çalışmalara katılacak.

Ekrem Yüce
tesisi gezdi

Sakaryaspor’un ilk antrenmanını izlemek için Rüstemler tesislerine gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce  hem sahayı hem de Spor Salonunu gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Tam kadro
çalıştılar

Sezonun ilk antrenmanına alınlarına kurban kanı sürerek başlayan Yeşil-Siyahlılar düz koşu yaptılar.,

Teknik heyet
İşe başladı

Teknik Direktör Abdullah Ercan ile birlikte Yardımcıları Atalay Kazancı, Gökhan Yaşar, Mustafa Çabuk ve Murat Balaban'da yeni sezonun ilk çalışmasında takımın başında sahaya çıktılar. Yönetimin tamamının da hazır bulunduğu tesisler de ki çalışmayı çok sayıda Sakaryaspor sevdalısı izledi.

Eski logoya
dönüş yapıldı

Sakaryaspor’un yeni yönetimi yeni sezona eski logo ile başlayacaklarını söylediler.

Bu haber toplam 555 defa okundu.