Günün Tarihi:24 Ocak 2021

Berberlere yeni tarifeleri dağıtılıyor


Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi olan berberlere yeni zamlı traş tarifeleri dağıtılmaya başlandı.

Talep doğrultusunda

Artan maliyetler ve giderler nedeniyle bir süre önce tarife yeniliğine giden Sakarya Berberer Odası’nda üyeler tarifelerini almaya başladı. Tarifeleri üyelerine dağıtarak hayırlı işler temennisinde bulunan Oda Başkanı Hacıoğlu, “Piyasadaki ekonomik durgunluk, her geçen gün artan maliyetler, giderler ile kozmetik ürünlerine gelen önlenemez fiyat artışları nedeniyle esnafımızın talebi doğrultusunda zorunlu düzenlemeye gitmiştik. Esnafımız ve vatandaşımızı zor duruma düşürmeyecek şekilde SESOB’unda onayı alarak kalem kalem yaptığımız hesaplar neticesinde yeni tarifemizi belirledik” dedi.

 

Tarifeye uyulsun

Hacıoğlu, “Traş ücretlerine yaklaşık yüzde 10 oranında bir artış oldu. Şimdi ise meslektaşlarımıza yeni tarifeleri dağıtıyoruz. Her zaman meslek mensuplarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Odamız üyesi değerli meslektaşlarımızdan ricamız ise tarifelere aynen uyulmasıdır” dedi.  Bu arada yeni tarifede saç, sakal kesimi ve yıkama 45, saç kesimi 30, sakal kesimi 12, 50 TL, saç yıkama 15, çocuk traşı 15, ortaöğretim 20, bıyık boyama 25, saç boyama 130, ağda 20, cilt bakımı 25, saç bakımı 30, fön 15, damat traşı 200, masaj 20 TL olarak açıklanmıştı.

 

 

23 Temmuz 2019 , Salı Bu haber toplam 289 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU