Günün Tarihi:13 Nisan 2021

‘Yardımlar reddedilmiyor’


Düzce Valiliği, basında yer alan gelen yardımların reddedildiği ile ilgili haberler için açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Hiçbir kurum ve kuruluştan teklif edilen yardım önerisinin reddedilmesi söz konusu değildir” denildi.

Sel felaketi

Düzce’de afet yararlarının sarılması çalışmaları il dışından gelen desteklerle devam ediyor. Düzce meydana sel felaketi için basın kuruluşlarında il dışından çeşitli kurumlardan gelen yardım taleplerinin reddedildiğine dair çıkan haberler üzerine Düzce Valiliği bir açıklama yaptı.

 

Sakarya yardımı

Yapılan açıklamada, “DSİ, Karayolları, Düzce İl Özel İdaresi, Zonguldak İl Özel İdaresi, Bilecik İl Özel İdaresi, Bolu İl Özel İdaresi, Orman Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Konya Büyükşehir Belediyesi ve diğer kamu ve sivil toplum kuruşlarına ait değişik marka ve evsaf da iş makinesi, araç–gereç, beraberindeki personel ile afetin meydana geldiği tarihten itibaren Düzce İl Afet ve Koordinasyon Merkezi emrinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Hiçbir kurum ve kuruluştan teklif edilen yardım önerisinin reddedilmesi söz konusu değildir” denildi.

 

 

25 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 395 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU