Günün Tarihi:29 Kasım 2020

Sakaryalı muhtarlar sel bölgesini gezdi


Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geçtiğimiz hafta 7 can ile birlikte bir çok maddi kayba sebep olan Kocaali ve Düzce Akçakoca’da yaşayan sel bölgesini gezdi.

Geçmiş olsun

 

Sel felaketinin büyük zarar yol açtığı Kocaali ilçesindeki Melen, Aydoğan, Bezirgan ve Kozluk mahalleleri ile Düzce Akçakoca’ya bağlı Uğurlu ve Esmahanım köylerine giden muhtarlar, buradaki muhtarları bizzat ziyaret ederlerken, vatandaşlara da geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Özverili çalışma

Başkan Erdem, “Sel bölgesindeki bütün muhtarlarımıza ulaşarak, Sakaryalı muhtarlarımızın geçmiş olsun dileklerini ilettik. Afetin ne kadar büyük hasar verdiğini ve devletimizin ve yardıma koşan bütün belediyelerimizin tüm imkanlarıyla zararları gidermek için büyük bir özveriyle çalıştıklarını memnuniyetle gördük” dedi.

Herkese geçmiş olsun

Erdem, “Biz Sakaryalı muhtarlar olarak vefat eden 7 kardeşimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerken afet bölgesindeki bütün vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Böyle felaketlerin yaşanmaması için devletimiz belediyelerimiz ile birlikte biz vatandaşlarımızın da üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmenin önemini bir kez daha görmüş olduk” diye konuştu.

 

29 Temmuz 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 454 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU