Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Adapazarı anlatıyor sorunlar çözülüyor!


Adapazarı Tığcılar Mahallesi esnaf ve mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızı milletimizle yönetmek istiyorsak sokak sokak, mahalle mahalle dolaşmaya, sorunları yerinde görerek tespit etmeye devam ediyoruz” dedi.

Talepleri dinledi

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Yusuf Özden ve meclis üyeleri ile birlikte Tığcılar Mahallesi’ndeydi. Mahalle sakinleri ile esnafların taleplerini dinleyerek tek tek not alan Başkan Mutlu Işıksu, 1 Nisan’dan itibaren gerçekleştirilen çalışmaları anlattı, Adapazarı’nın geleceği için hedeflerini konuşarak vatandaşların fikirlerini dinledi.

İstişare çok önemli

Adapazarı’nın 84 mahallesinde sorunların tespit edildiğini ve başlatılan çalışmaların her geçen gün kapsamının genişleterek devam ettiğini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Her zaman ifade ediyoruz. Hemşehrilerimizin teveccühü ile bu makamları emanet alarak çalışmalara başladık. Asla mahcup etmemeli, milletimizi her an her dakika dinlemeli, her zaman sahada olarak vatandaşlarımızla istişare etmeliyiz. Biz çok hassas bir şekilde belirlediğimiz bu istikametten sapmadan ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Tam saha çalışma

Işıksu, “Adapazarı’mızı milletimizle yönetmek istiyorsak sokak sokak, mahalle mahalle dolaşmaya, sorunları yerinde görerek tespit etmeye devam etmeliyiz. Biz her zaman esnafımızla, hemşehrilerimizle bir arada olacak ve mahallelerimizi hep birlikte daha da güzelleştirmeye devam edeceğiz. Notlarımızı aldık, istişare bereket getiriyor, tam saha çalışmaya devam inşallah.” ifadelerini kullandı.

 

29 Temmuz 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 464 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU