Günün Tarihi:25 Şubat 2020

‘Ferizli için çalışıyoruz’


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli’de üstyapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, "Projelerimizi hayata geçirerek, büyümeyi, gelişmeyi hedefliyoruz" dedi.

Geniş çalışma

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, ilçe genelinde bozulan noktalarda gerekli yol çalışmalarının büyükşehir belediyesi ve Ferizli Belediyesi tarafından hızla devam ettiğini, yol çalışmaları kapsamında kullanılamaz hale gelen Ceylandere Mahalle yolunun büyükşehir belediyesi ile birlikte sıcak asfalt seriminin gerçekleştirildiğini söyledi. Yol revize çalışmalarının Ceylandere Mahallesi ile sınırlı kalmayacağının altını çizen Gündoğdu, belirlenen çalışma plan takvimine göre yol bakım ve yenileme çalışmaları tüm mahallelerimizde süreceğini belirtti. Ayrıca heyelan gibi tehlike oluşabilecek noktalarda tahkimat çalışmaları yapıldığını da ifade etti. 

Bozulan yollar

Çetin ve yoğun yağışlı geçen kışın ardından bozulan tarla yollarını da bakım ve onarım altına aldıklarını vurgulayan Başkan Gündoğdu, “Planladığımız şekilde Ceylandere ve Bakırlı Mahallelerimize bağlı tarla yollarının bakım ve onarımı gece gündüz yapılan çalışmalarla tamamlandı. Çalışmalarımız Gölkent Mahallemizde devam ediyor. Sırayla tüm mahallerimizin tarla yolları da elden geçirilerek onarılacak. Bu vesileyle çiftçilerimiz için bereketli bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

Temizlik

Daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir Ferizli için ilçeyi hizmet ağına bürüdüklerini vurgulayan Gündoğdu, “Temizlik işleri ekibimiz cadde ve sokakların yanı sıra pazar yerleri ile refüjlerin temizliğine kadar ilçenin dört bir yanını gece gündüz demeden temizliyor. Rutin çöp toplama işleminin yanı sıra yabani ot temizliği, sinek ve haşarat işgaline karşı ilaçlama, bordür taşı döşemesi, bozulan kaldırımların onarılması, çocuk parklarının bakımı gibi birçok çalışmalar ilçemizin dört köşesinde eş zamanlı biçimde yapılmaktadır. Diğer yandan çarşı merkezimizde kullanılmayacak derecede yıpranmış çöp konteynerlerini imkânlarımız dâhilinde yeniledik. Arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyorlar. Tabi en iyi temizlik çevreyi kirletmemektir. Vatandaşlarımızın da bu konuda daha duyarlı ve dikkatli olmalarını rica ediyorum. Temiz bir Ferizli için çalışıyoruz” dedi.  

30 Temmuz 2019 , Salı Bu haber toplam 279 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU