Günün Tarihi:13 Nisan 2021

MÜSİAD’ta kaynaşma


MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin üyeler arası kaynaşmayı ve dayanışmayı artırmak amacıyla tertip ettiği “Ailelerle Kahvaltı Programı” yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Sevgi ve muhabbet

MÜSİAD üyelerinin aileleriyle birlikte katıldığı kahvaltı programında konuşan MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, “MÜSİAD olarak üyelerimizin sosyal ve kültürel birlikteliğini her daim ön planda tutan, organizasyonlar ve programlar gerçekleştiren şubemiz üyeler arası sevgi, muhabbet ve kardeşlik ortamının tesisi için çalışmalarına devam edecek. Bu tür programları da artarak devam ettireceğiz” dedi. Çocuklar içinde eğlenceli oyunların, çeşitli etkinliklerin düzenlendiği program, aile fotoğrafı çekilerek programa son verildi.

 

30 Temmuz 2019 , Salı Bu haber toplam 460 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU