Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Osmanlı Ocaklarından yardım eli


Osmanlı Ocakları 1299 Karasu İlçe Teşkilatı, Esmahanım Köyü’nde meydana gelen selden dolayı; topladıkları yardım paketlerini, buradaki afette zarar gören vatandaşlara ulaştırdı.

Yardım kolileri

Osmanlı Ocakları 1299 Karasu İlçe Başkanı Ali Sarı ve Yönetim Kurulu üyeleri; Teşkilatı Kocaali, Akçakoca, Esmahanım ve Ugurlu’da meydana gelen sel afetinden dolayı yardım kampanyası düzenledi. Topladıkları çeşitli yardım kolilerini SAKDER Arama Kurtarma Derneği ve Aziziye Mahallesi Muhtarlığı öncülüğünde, afetzedelere yollayan Osmanlı Ocakları 1299 Karasu İlçe teşkilatı; onların yanlarında olduklarını gösterdi.

 

Mağdur aileler

Karasu İlçe Teşkilatını tebrik eden Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya il Başkanı Mehmet Demir, “Başta karasu ilçe Başkanım Ali Sarı Osmanlı Ocakları 1299 Karasu İlçe Teşkilatıma değerli iş adamları ve Karasu halkına afette mağdur kalmış ailelere yaptıkları çalışmalarından ve duyarlı davranışlarından onur ve gurur işinde çok teşekkür ediyorum” dedi.

31 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 347 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU