Günün Tarihi:28 Şubat 2021

‘Gelene kapımız açık gelmeyene gönlümüz’


AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nın 60. Danışma Meclisi toplantısında konuşan Başkan Fevzi Kılıç, “Hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden hep birlikte ilçemizde en güzel çalışmalara imza atacağız. Bizim her zaman ifade ettiğimiz gibi gelene kapımız gelmeyene gönlümüz açık” dedi.

Danışma toplantısı

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nın 60. Danışma Meclisine katılarak devam eden ve hayata geçirilmek istenen çalışmalar hakkına açıklamalarda bulundu.  İlçe Teşkilat binası toplantı salonunda gerçekleşen Danışma Meclisi toplantısında İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, mahalle başkanları adına bir temsilci, meclis üyeleri adına Recep Eroğlu ile ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları konuştu.

Çalışmalar hızlandı

Başkan Kılıç, ağırlıklı olarak çalışmaların seçimden önce kendilerine iletilen sorunlar olduğunu, çalışmaların hız kazandığını ifade ederek, “Gerek seçim öncesi ve sonrasında bize iletilen sorunlar, gerek bizim verdiğimiz sözler üzerine sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu an için rutin olarak en sorunlu olan sokaklardan başlayarak kilitli parke çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun haricinde kırsal mahallerimizde de tarla yollarında hummalı bir çalışma var” dedi.

Yenidoğan hizmeti

Kılıç, “Belediye binamızda bulunan Erenler Aile Koruma Merkezi’ni (ERAKOM) sosyoloğumuz ile aktif hale getirerek halkımızın hizmetine kazandırdık. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz de bir çalışma başlattı, bebekleri doğan ailelerimizi ziyaret ederek hem tebrik ediyoruz, hem de kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz. Biz seçim öncesinde bir ifade kullanmıştık, gönül belediyeciliği bizim partimizin seçim sloganı değil misyonudur diye. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Mahcup etmeyeceğiz

Seçim öncesinde verdiğimiz her sözü kısa süre de yerine getireceğiz diyen Kılıç, “Ekip olarak projelerin alt yapı hazırlıklarını sürdürüyoruz. Hepimizin ortak bir amacı var, Erenlerimizi daha yaşanılabilir, gözde bir ilçe haline getirmek. Omuzlarımızda yük var, bizi destekleyen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz ile de ortak çalışmalarımız sürüyor, sık sık bürokratlarımız ile bir araya gelerek hayata geçirmek istediğimiz çalışmaların alt yapısını hazırlıyoruz. Hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden hep birlikte ilçemizde en güzel çalışmalara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Kapımız açık

Kılıç, “Ben buradan ilçe sakinlerimize de gönülden teşekkür ettiğimi de belirmek istiyorum. Sağ olsun bizleri belediyede ya da gittiğimiz mahallelerimizde, programlarda yalnız bırakmıyorlar. Bizim her zaman ifade ettiğimiz gibi gelene kapımız gelmeyene gönlümüz açık. Kimisi evinden kalkıp geliyor, kimisi işini bırakıyor halimizi hatırımızı sormaya geliyor, kimi vatandaşımızın bir sorunu oluyor onu iletmeye geliyor. Gerçekten her birine ayrı ayrı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sorunlar dinleniyor

Başkan Kılıç, “Müdürlerimiz ile yaptığımız her toplantıda net bir şekilde ifade ediyorum; belediye binamıza gelen her vatandaşımız ile personellerimiz birebir ilgilenecek, konu bizimle ilgili değilse bile gerekli yerlere yönlendirilerek yardım edilecek” dedi. Başkan Kılıç’ın konuşmalarının ardından danışma meclisi vatandaşlar tarafından partililere iletilen sorun ve taleplerin değerlendirilmesi ile son buldu. 

1 Ağustos 2019 , Perşembe Bu haber toplam 453 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU