Günün Tarihi:21 Eylül 2021

‘Tekerlekli sandalye istedi’


Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Neşet Çakır, her bireyin birer engelli adayı olduğuna dikkat çekerek, tekerlekli sandalye kampanyasına destek istedi.

Kampanya

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ülke genelinde ‘Türkiye biziz’ sloganı ile tekerlekli sandalye kampanyası başlattı. İl Temsilcisi Neşet Çakır halk oyunları antrenörü, folklora gönül vermiş herkese seslenerek kampanyaya destek istedi. İl Temsilcisi Çakır engelli kardeşlerimizin engelini ortadan kaldırmak için herkesin kampanyaya destek vermesini istedi.

Sponsor

Neşet Çakır özellikle kendi camiasından isimlere seslenerek “Türkiye Halkoyunları Federasyonu Başkanımız Suat Aksu önderliğinde her engelli kardeşimize bir tekerlekli sandalye kampanyası başlatılmıştır. Bütün illerde, il temsilcileri, yönetim kurulu ve antrenör arkadaşlardan bu kampanyaya destek verilmesi rica edilmektedir. Arkadaşlar mecburi değildir. Sizden ricamız tanıdıklarınızdan ve çevrenizden bu kampanyaya destek veya sponsor olabilecekleri bizlere yönlendirmeniz. Bugün sağlıklı olan her insan yarının engelli adayıdır” dedi.

 

3 Ağustos 2019 , Cumartesi Bu haber toplam 396 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU