Günün Tarihi:25 Şubat 2021

Mithatpaşa’da kahvaltılı motivasyon


İlimizin başarılı ortaokullarından Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulunda yaz döneminde devam eden Destekleme Yetiştirme Kurslarına katılan öğrencilere okul yönetimi tarafından kahvaltılı motivasyon etkinliği düzenlendi.

Eğitim üzerine

LGS’de başarılı bir dönemi geride bırakan Mithatpaşa Ortaokulunun öğrencilere yönelik düzenliği etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş da katılarak öğrencilerle eğitim üzerine sohbet gerçekleştirdiler.

 

Kaynaşmaları

Okulun bu yıl atanan yeni müdürü Hüseyin Mutlu ve okul yöneticilerinin ev sahipliğinde Evin park Tesislerinde düzenlenen kahvaltı etkinliğinde öğrencilerle tek tek ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bakırtaş, öğrencilerin moralini arttırmak, motive etmek, öğretmen öğrenci kaynaşmasına katkı sağlamak amacıyla yapılan bu etkinlikleri çok önemsediklerini belirttiler.

 

Çok çalışın tavsiyesi

2019-2020 eğitim öğretim yılında LGS’ye girecek 8. sınıf öğrencilerine önümüzdeki yıl çok çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, her geçen yıl eğitim başarısını arttıran Mithatpaşa Ortaokulunun tüm yönetici, öğretmen ve personeline emeklerinden dolayı teşekkür etti.

 

75 öğrenci

Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Hüseyin Mutlu, 75 öğrencinin katıldığı Destekleme Yetiştirme Kurslarının çok verimli geçtiğini belirterek, düzenledikleri etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’ın katılımlarından büyük memnunluk duyduklarını ifade etti. 

5 Ağustos 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 727 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU