Günün Tarihi:21 Eylül 2020

Ödüller teslim edildi


Olgunlar Turnuva Tertip Komitesi, hem enleri ödüllendirdi, hem de destek olanlara plaket verdi.

Kimler aldı?
Tam 46 gün süren Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası, görkemli bir tören ile son buldu. Olgunlar Arena’nın tıklım tıklım dolduğu akşamda gerçekleşen törende hem gençlerin en iyileri ödüllendirildi, hem de turnuvaya destek olan firmalara plaket verildi. Çemsan’dan Engin Öztonga gol kralı olurken, aynı takımdan Yaşar Aydın da en değerli oyuncu seçildi. İzrek’ten Veysel Beşik ise en iyi kaleci unvanına layık görüldü.

Özel ödül
Turnuva Tertip Komitesi üyeleri Fahri Kılıç ile Orhan Muslu’ya özel ödül verilen dev törende, turnuvaya reklam vererek katkıda bulunan firmalara da plaket takdim edildi. Plaketleri, Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin, Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cahit Orhan Ölmez ile Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı teslim etti. Hem yılın enleri, hem de turnuvaya destek olan isimler tribünlerden alkış aldılar.

Rakip fileleri 35 kez havalandıran Engin Özonga (Çemsan A.Ş.), ödülünü Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ve MHK eski Başkanı Mustafa Çulcu’dan aldı.

En Değerli oyuncu seçilen Çemsan’lı Yaşar Aydın’ı Turnuva Onur Kurulu Üyesi Yusuf Koç ödüllendirdi.

İzrek Automotive Labels’in file bekçisi Veysel Beşik, gençlerin en değerli kalecisi seçildi. Ödülü Turnuva Disiplin Kurulu Başkanı Bülent Kasım verdi.

Turnuvada görünmeyen kahramanlar arasında Turnuva Tertip Komitesi üyeleri Fahri Kılıç ile Orhan Muslu da yer aldı. Yaşanan gerginliklere anında müdahale ederek olayların büyümesini önleyen bu iki isme özel ödül veren Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin, Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cahit Orhan Ölmez ile Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı, teşekkürlerini iletti.

Destek 
oldular

Plaket: Turnuvaya katılarak eğitime katkıda bulunan Genç Olgunlar Kategorisi takımları, ödül töreni kapsamında plaket aldı. Törene katılan 21 takımın yetkilisi, taraftarların alkışları arasında sahaya çıktı.

Komite: takım yetkililerine plaketleri veren Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin, Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cahit Orhan Ölmez ile Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Akıncı teşekkür etti.

Firmalara plaket verildi
Final maçının devre arasında firmaların yetkilileri sahadaydı. Gerek maddi kaynak sağlayan, gerekse reklam vererek turnuvaya ve eğitime katkıda bulunan Turnuvanın Ana sponsoru Gazi Metal Fabrikasının Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gazioğlu ile Grup Hasar Merkezi yetkilisi Fatih Zengin ve OTOKAR A.Ş. yetkilisi Cihat Bük’e plaket takdim edildi. Bu isimler seyircinin taktirini topladılar.

5 Ağustos 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 495 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU