Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Bayramda ekipler çalışacak


Erenler Belediyesi Ağustos Ayı Meclis toplantısında Yavuz Selim Caddesi’nde imar değişikli teklifi oy birliği ile İmar Komisyonuna sevk edilirken; Kurban Bayramı’nda temizlik ve zabıta ekiplerinin sahada olacağı belirtildi.

Toplantı  

Erenler Belediyesi Ağustos Ayı Meclis toplantısı Belediye Başkanı Fevzi Kılıç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Kurban Bayramı öncesinde ilçede hummalı bir temizlik çalışması yürütüldüğünü; bayramda da temizlik ve zabıta ekiplerinin sahada olacağı belirtildi.

Tedbirler

Meclis üyelerinden bilgi alan Başkan Kılıç, “Başta camilerimiz olmak üzere park ve bahçelerimizde, sokak aralarında temizlik çalışmaları başladı. Bayram süresince temizlik işleri ve zabıta ekiplerimiz sahada olacak. Temizlik işleri ekiplerimiz temizlik çalışmalarını yürütürken zabıta ekiplerimizde kurban kesim şartlarını yerine getirmeyenlere karşı tedbirlerini alacak, gerektiği takdirde cezai işlem uygulayacak. Amacımız halkımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmesi” dedi.

İmar komisyonu

Toplantıda gündem maddelerinin görüşülmesiyle alınan karar ile Bağlar ve Yeşiltepe Mahalleleri’nde Yavuz Selim Caddesi ile 1050 ve 1063 sokaklarının kesiştiği noktadan başlayarak Atatürk Bulvarına kadar olan alan ile Atatürk Bulvarı’nın, Yavuz Selim Caddesi’nden itibaren Uluyol Caddesi ile kesiştiği kısma kadar olan alan ve ayrıca Murat Soğancıoğlu Caddesi’nin Yavuz Selim Caddesi tarafından başlayarak, 1234 sokağa kadar olan alanda bölgenin gelişimini arttırmak amacıyla sunulan İmar Planı Değişikliği teklifi oy birliği ile imar komisyonuna sevk edildi.

İmar değişikliği

Madde hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Fevzi Kılıç, “Amacımız yapılacak imar değişikliği ile bölgenin gelişimini arttırarak ivme kazandırmak. Alınan kararların hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

6 Ağustos 2019 , Salı Bu haber toplam 422 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU