Başkan Nalbant’ı terlettiler8 Ağustos 2019, Perşembe

15 Ağustos: Transferi açmak için 15 Ağustos’u işaret eden Nalbant konuyla ilgili hem futbolcular ile hem de TFF yetkilileri ile görüşmelerini sürdürüyor. Transferin açılmasına yönelik tepkilere transferi açarak cevap vermek isteyen Nalbant’ın kaynak konusunda destek aradığı ifade edildi.

Tehlike var: İç transfer de kalan futbolcuların Cuma günü ne kadar peşinatlarını alamamaları durumunda üçüncü etap hazırlık kampına gitmeyecekleri bunun üzerine de Başkan Nalbant’ın 550 Bin TL tutarında olan ödemeler için mücadele ettiği söyleniyor.

Sessizlik: Transfer ile ilgili görüşmeleri ağırdan alan ve daha çok ödenmesi gereken çeklerin yanı sıra transferi açacak, lisans çıkartacak ve peşinatların ödenmesi için mücadele eden Nalbant’ın bu konuda hayli terlediği ve çıkış yolu aradığı da gelen haberler arasında.

2-3 gün: Futbol Şube Sorumlusu Erkan Sezgin’de transferin açılacağından umutlu olduklarını söyledi, 2-3 gün içerisinde transferin açılıp takviye yapılması kaçınılmazdır diyen Sezgin “Transferi açmadan yapılan her görüşme net değildir bu yüzden beklemedeyiz” dedi.

Ödemeler: “Evet bayrama kadar futbolculara ödemek yapmak durumundayız çünkü kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz” diyen Sezgin “Futbolcuların 3ncü etap hazırlık kampına katılmayacağı yönünde ki söylentiler asılsızdır ancak biz ödeme yapma durumundayız” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 892 defa okundu.