Günün Tarihi:19 Şubat 2020

Berberler yine yakışanı yaptı


Sakarya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı çocuk evlerinde kalan çocuklar yine Sakarya Berberler Odası tarafından ücretsiz traş edildi.

Sakarya Berberler Odası’nda soysal projeler kapsamında Sakarya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Camili’deki çocuk evlerinde çocukları sevindirdi. Berber esnafları Yasin Şahin, Emre İpekçi, Kasım Türk, kalfalar Ahmet Arap, Ali Aydın ve Yasin Gülerim sosyal projeye katkı vererek bayram öncesi çocukları traş ederek örnek hareket sergilediler. Sosyal projelerin süreceğini belirten Oda Başkanı Haluk Hacıoğlu, “Bu projeye destek veren ve hassasiyet gösteren berber arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliyorum. İnsana dokunan projelerimize ve hizmete yönelik girişimlerimize devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm meslektaşlarımızın, esnaflarımızın, Sakarya’nın ve İslam Aleminin bayramını mübarek olsun” dedi.

 

9 Ağustos 2019 , Cuma Bu haber toplam 393 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU